Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

Uwaga oszusci

Uwaga oszusciUwaga na agencje pracy Job Partners ktora oferuje prace w Holandii wszystko jest nie prawda praca jest po 12 godzin przez 6 dni w tygodniu a zarobki to okolo 200e za 30 godzin pracy to jawna kradziesz pieniedzy po przyjezdzie do holandi podpisuje sie umowe z Mundialem to holenderska zlodziejska agencja Z Kunem i Mariolka na czele ktora nie wyjasni niczego na solarisie sa same minusy i nikt nie wie o co chodzi do pracy dojezdza sie godzine w jedna strone a w domkach sa kary nawet za muchy, malo tego jest jedzenie z ktorego nie da sie zrezygnowac .
Ostrzegam wszystkich by tam nie jechali.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszusci może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

~Gosc | Czytano 2433 razy | 17-12-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ