Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga oszuści! Firma rossastelle praca przy sprzątaniu

Uwaga oszuści! Firma rossastelle  praca przy sprzątaniuRossastelle to oszuści!!! Podszywają się pod różne firmy Niemieckie. To zorgaznizowana grupa osób, która naciąga na kase. Na miejscu spotkania okazuje się, że są dodatkowe opłaty, które pobierają, a później znikają z kasą. Inna osoba dzwoni z Polski a inna przychodzi na miejsce spotkania. W tym biorą udział wyłącznie Polacy!
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszuści! Firma rossastelle praca przy sprzątaniu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2874 razy | 08-10-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.