Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

Uwaga na transline group!!!!!!!!!!!!

Uwaga na transline group!!!!!!!!!!!!Uwaga na pośrednika o nazwie Transline Group i Ideal jobb gmbh z niemiec. Transline group rekrutuje do UK na magazymy i serwisantów tel, komórkowych, oszukują. praca jest na 4 tyg, a potem sciągaja nowych polakow i zgarniają kase od rzadu w formie dotacji na zatrudnienie.

PIT
Pensja: 730P
Lokalizacja: Białystok
Firma: Transline Group
Kontakt
Oferta pracy Uwaga na transline group!!!!!!!!!!!! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

~Gosc | Czytano 3027 razy | 25-09-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ