Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga na oszustów

Uwaga na oszustówUwaga na firmę DROMADER z Wrocławia, oszukują na busie, za którt trzeba zapłacić, nie ma możliwości jechać własnym busem, w czasie pracy w Niemczech ludzie pracują po tydzień, dwa i są zwalniani z byle powodu.OSTRZEGAM!
Pensja:
Lokalizacja: Radom
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga na oszustów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2714 razy | 21-11-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.