Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga na Oszusta z Niemiec !! 2019 Lipiec

Uwaga na Oszusta z Niemiec !! 2019 LipiecUważajcie na kolesia z Niemiec OFERUJE PRACĘ na magazynie i jako spawacz której nie ma, jak sie pytasz o stawkę i koszty zakwaterwoania wyzywa cie od cwwe.. kuta.. itp jego numer to :

+4915163092315

Nie dajcie się złapać na słowa idioty i oszusta.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Maniek8902
Kontakt
Oferta pracy Uwaga na Oszusta z Niemiec !! 2019 Lipiec może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 2701 razy | 26-07-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.