Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga na Michal-Jansen@job4u.com , podszywa sie pod age

Uwaga na Michal-Jansen@job4u.com , podszywa sie pod ageGośc podszywa sie pod agencję beterbaan , dużą agencję holenderską. wyslecie Cv i dostaniecie bzdurę typu :
"Firma Beterbaan - Eindhoven po zapoznaniu się z Pana/Pani aplikacją CV
zawiadamia, iż proces rekrutacji przebiegł pomyślnie.... bla bla bla...Umowy zostaną wysłane mailowo 28 listopada (tylko do osób, które uregulowały opłatę za przejazd).Wyjazd organizowany jest na 29 listopada.
Umowy zostaną podpisane 30 listopada w biurze, w Eindhoven.
Pierwszy dzień pracy 1 grudnia. 28 listopada o godz. 18 zostaną przesłane na e-maile uczestników"

uwaga to typowe oszustwo. jedna z osób była u nich w biurze. nikt taki tam nie pracuje.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga na Michal-Jansen@job4u.com , podszywa sie pod age może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2735 razy | 20-11-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.