Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga na firme abs hannover gmbh

Uwaga na firme abs hannover gmbhUwaga na firme ABS HANNOVER GMBH!!!

Jest to firma pośrednicząca między pracownikiem a firmą budowlaną, szukają pracowników budowlanych(dekarz, cieśla, murarz, itd.).
Pracownik nigdy nie dostaje do rąk umowy o pracę, umowę ma tylko firma budowlana u której pracujemy, a jest to umowa między firmą ABS HANNOVER GMBH a zleceniodawcą.

Byłem w pracy poprzez pośrednictwo tej firmy, pracowałem jako dekarz. Najpierw przelewy się opóźniały, a ostatni przelew wogóle nie dotarł. Od września ta firma nie wypłaciła mi należnego wynagrodzenia w kwocie 1000 EURO. Oszukanych jest nas 4 osoby.

Jak dzwonię do firmy i upominam się o moją należność to PANI z biura śmieje się bezczelnie ze mnie i odkłada telefon.

Firma ABS HANNOVER GMBH dodała teraz nowe ogłoszenie o pracę dla dekarzy i cieśli w różne rejony Niemiec, NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!


To nie pierwsze oszustwo tej firmy, wcześniej działali jako firma BAUTEC GMBH i oszukiwali ludzi w ten sam sposób.

To jest ich email: personal@abshannovergmbh.de

oraz nr telefonu
0049-51136424543
mogą się też posługiwać nr telefonu
+491732764709.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga na firme abs hannover gmbh może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2846 razy | 01-06-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.