Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga abs hannovergmbh oszuści!!!

Uwaga abs hannovergmbh oszuści!!!Uwaga na firme ABS HANNOVER GMBH!!

Oferują pracę pracownikom budowlanym, dekarzom, murarzom itd.
Ja byłem w Niemczech w pracy jako dekarz przez pośrednictwo tej firmy. To są oszuści nie wypłacają całej należności pracownikom. Najpierw przelewy się spóźniają, a w rezultacie na koniec współpracy z tą firmą, ostatnie należności nie są wcale wypłacane. Oszukanych nas jest 4 mężczyzn. Są nam winni po 1.000 EURO.

Próbowaliśmy, dzwonić do tych ludzi i Pani z biura na pytanie kiedy odda nam pieniądze za naszą pracę śmieje się bezczelnie do słuchawki i rozłącza się.

Myślą, że są bezkarni, bo nie mieliśmy żadnych umów. Ale dotarłem do szefa u którego pracowałem i mam wszystkie umowy i sprawa jest w toku.

To nie pierwsze oszustwo tych ludzi. Parę lat temu dawali ogłoszenia o pracę jako pośrednicy jako firma BAUTEC, ale w internecie ich ludzie obsmarowali, bo oszukiwali ich dosłownie tak jak mnie. Czytając ich historie jakbym czytał o sobie.

Ludzie nie dajcie się nabrać!!!!!
Jeżeli jest ktoś, kto także został oszukany przez nich niech pisze i niech ostrzega innych ludzi przed nimi.

Ich mail:
personal@abshannovergmbh.de
nr telefonu 0049-51136424543.
Mogą też posługiwać się numerem telefonu +491732764709.

Poprzednia firma to Bauetc gmbh.

Znalazłem w internecie informacje, że właścicielem tamtej firmy Bautec gmbh i ABS HANNOVER GMBH jest ten sam człowiek R. van Pelt.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga abs hannovergmbh oszuści!!! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2028 razy | 27-05-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.