Strona główna >> Wielkopolskie >> Szukam pracy

Ulotki

UlotkiWitam, podejmę się roznoszenia ulotek na terenie Poznania. Jestem osobą, która wzbudza zaufanie, łatwo nawiązuje kontakty z innymi. W sierpniu br. kończę 18 lat. W tym roku skończyłam z wyróżnieniem 2 klasę liceum.
Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: darka1629
Kontakt
Oferta pracy Ulotki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Szukam pracy

darka1629 | Czytano 491 razy | 28-06-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.