Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

Ugoda sądowa

Ugoda sądowaNiniejszym przepraszam pokrzywdzonego Mariusza Ziarnowskiego za umieszczenie nieprawdziwych treści w dniach 26.03.2012r i 2.11.2012r. w których określiłem oskarżyciela prywatnego jako "oszust i złodziej" wskazując, iż Mariusz Ziarnowski podobno kilku ludzi oszukał w Niemczech i okradł na bardzo dużą kwotę, fałszował dokumenty, które to stwierdzenia nie polegały na prawdzie.

Romuald Wasielewski
Pensja:
Lokalizacja: Zielona Góra
Firma: Wromek
Kontakt
Oferta pracy Ugoda sądowa może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

| Czytano 4936 razy | 14-04-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.