Strona główna >> Austria >> Dam pracę

Tynkarz agregatem PFT G 4, Salzburg Austria

Tynkarz agregatem PFT G 4, Salzburg AustriaTynkarz z doświadczeniem, komunikatywny niemiecki lub angielski, Salzburg Austria

Opis / Obowiązki:
- Miejsce pracy: okolice Miasta Salzburg, Austria
- Termin rozpoczęcia pracy od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
- Praca jest na stałe, bezpośrednio w austryjackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach malarsko / tynkarskich
- Praca na pełny etat, od poniedziałku do soboty, ok. 170 do 220 godz. miesięcznie
- Praca możliwa w systemie 20 do 24 dni pracy, 10 dni wolne (możliwość zjazdu do Polski)
- Główne zadania:
- Tynkowanie maszynowe agregatem PFT G 4 w połączeniu z SILOMATEM

Wymagania:
- Młody wiek, dobra kondycja fizyczna
- Ukończony zawód tynkarz, udokumentowany świadectwem (szkola zawodowa, czeladnik albo mistrz)
- Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako tynkarz
- Konieczna komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
- Konieczne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
- Stawka godzinna brutto: od 14, 20 euro (podwyżka w zależności od kwalifikacji)
- Zarobek miesięczny netto ok. 2000 do 2500 euro
- +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: 3800 do 4800 euro
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.
Pensja: 2000 do 2500 euro netto
Lokalizacja: Salzburg
Firma: Agencja Pracy PolFach
Oferta pracy Tynkarz agregatem PFT G 4, Salzburg Austria może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Austria >> Dam pracę

| Czytano 518 razy | 28-09-2018