Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Tokarz frezer CNC

Tokarz frezer CNCPRAN 1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, szukamy osób na stanowisko:

Tokarz/ frezer CNC
Etten-Leur

Obowiązki:
- praca w międzynarodowej firmie produkującej pompy i zawory
- obsługa maszyn CNC (tokarki/frezarki/centra obróbcze)
- praca w wąskich tolerancjach

Oferujemy:
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia - ok. 16 euro net/h + dodatki wakacyjne i urlopowe
- możliwość pracy w nadgodzinach
- pracę na 3 zmiany
- płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- możliwość rozwoju w bardzo nowoczesnej firmie, na najnowszych maszynach CNC
- pojedyncze pokoje na zakwaterowaniu blisko miejsca pracy
- opiekę koordynatorów

Wymagania:
- doświadczenie jako operator maszyn CNC (frezarki/tokarki/centra obróbcze)
- doświadczenie ze sterowaniami Mazatrol/Sinumerik/Heidenhain i/lub OSP
- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w sektorze oilgas lub aerospace
- mile widziane doświadczenie w pracy w calach
- chęć rozwoju i nauki nowych technik obróbki na nowoczesnych maszynach

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pran
Oferta pracy Tokarz frezer CNC może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pran | Czytano 622 razy | 18-10-2018