Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Tokarz CNC- AEROSPACE

Tokarz CNC- AEROSPACEPRAN nr cert.1223

Dla naszego holenderskiego klienta - producenta działającego w branży aerospace- poszukujemy osób, na stanowisko:

Miejsce pracy: Helmond, Holandia

Pracodawca działa w branży aerospace, konkretnie zajmuje się produkcją/naprawą/montażem podwozi dla śmigłowców, helikopterów i myśliwców.

Obowiązki:
-obsługa i programowanie tokarek CNC ze sterowaniem Heidenhain, Sinumerik, Fanuc itp.
-kalibracja i obsługa narzędzi pomiarowych
-ustawianie maszyny
-praca w wąskich tolerancjach

Oferujemy:
- wynagrodzenie- 580 euro netto/40h - po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia
- dodatek do każdej godziny (1 euro netto) wypłacany w późniejszym terminie
- cotygodniowe wypłaty
- zakwaterowanie w pojedynczych pokojach
- pracę w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie
- opiekę koordynatorów

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze tokarek CNC
- doświadczenie w pracy w wąskich tolerancjach
- umiejętność programowania na sterowaniu Siemens/Fanuc/Heindenhain/Mazatrol/Haas/OSP etc.
- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
- prawo jazdy i mile widziany własny samochód

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pran
Oferta pracy Tokarz CNC- AEROSPACE może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pran | Czytano 243 razy | 25-05-2021