Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Telefoniczny Doradca Klienta

Telefoniczny Doradca KlientaGRUPACON Sp. z o.o.  jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o.  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246
Obecnie poszukujemy pracowników do telefonicznej obsługi klienta biznesowego Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI:

opieka nad klientem biznesowym
obsługa komputera
realizację wyznaczonych celów
kompleksowe przedstawienie oferty firmy

WYMAGANIA:

wykształcenie minimum średnie
znajomość obsługi komputera
miły głos i poprawna wymowa
chęć do pracy
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w telemarketingu lub telefonicznym umawianiu spotkań

OFERUJEMY:

zatrudnienie w firmie o wysokich standardach jakości
niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer)
umowę zlecenie
pracę od poniedziałku do piątku
stała stawka godzinowa + premia
możliwość rozwoju

CV prosimy wysyłać na adres warszawa(at)grupacon.com z dopiskiem KT
Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez GRUPACON  Sp. z o. o."
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Grupacon Sp. z o.o.
Oferta pracy Telefoniczny Doradca Klienta może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4747 razy | 23-03-2015