Strona główna >> Włochy >> Szukam pracy

Technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Technolog robót wykończeniowych w budownictwieWitam.
Szukam pracy we Włoszech jako budowlaniec. Mam 35 lat, w tej chwili mieszkam w Polsce. Posiadałem własną firmę budowlaną. Znam język angielski jak najbardziej w stopniu komunikatywnym. Pracowałem w Londynie przez pół roku i umiem ciężko pracować. Oprócz tego pracowałem przy zbiorze truskawek w Niemczech. Jestem osobą niepijącą ani nie palę. Szukam pracy w budowlance lub niekoniecznie w budowlance od zaraz lub od początku sezonu 2015. Za załatwienie roboty pózniej mogę odwdzięczyć się szefowi dając zlecenie jak zdobędę kontakty w czasie pracy we Włoszech.
Pensja: Do dogadania.
Lokalizacja: Świdnik
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Technolog robót wykończeniowych w budownictwie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Włochy >> Szukam pracy

| Czytano 4112 razy | 21-11-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.