Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Technolog przygotowania produkcji

Technolog przygotowania produkcjiDla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym która specjalizuje się w przemyśle ciężkim poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin centrum

Zakres obowiązków:
- Wsparcie produkcji w procesie przygotowania dokumentacji technicznej
- Codzienna praca z dokumentacją techniczną i rysunkiem

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne #8211; mile widziani studenci zaoczni bądź ostatniego roku
- Umiejętność czytania rysunku izometrycznego #8211; warunek konieczny
- Język angielski komunikatywny

Gwarantujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem międzynarodowym
- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy miesięczny
- Dogodną lokalizację praca w samym centrum Szczecina
- Pracę w stałych godzinach 8 - 16
- Możliwość rozwijania się i zdobycia wiedzy oraz doświadczenia z branży przemysłu ciężkiego
Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Technolog przygotowania produkcji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3036 razy | 06-08-2018