Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Technik utrzymania ruchu Belgia

Technik utrzymania ruchu BelgiaABC Work (licencja nr 12912) #8211; Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Technik utrzymania ruchu . Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Gent, Belgia

Oferujemy:
#8226; atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 14#8364; /h. (do negocjacji)
#8226; zatrudnienie na warunkach belgijskich
#8226; premię roczną #8211; w skali przepracowanego roku 8, 33% rocznych zarobków brutto #8211; pod warunkiem przepracowania 65 dni
#8226; możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
#8226; zorganizowane dojazdy do pracy
#8226; ubezpieczenie zdrowotne
#8226; opiekę polskiego koordynatora
#8226; pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
#8226; indywidualnie ustalony termin wyjazdu
#8226; premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:
#8226; Analiza i usuwanie usterek w dziedzinach elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych i chłodniczych
#8226; wsparcie techniczne
#8226; zarządzaj częściami zamiennymi i innymi zasobami techniczny

Wymagania:
#8226; Dyplom licencjata / absolwenta elektromechaniki
#8226; Doświadczenie na ww. stanowisku
#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego
#8226; Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
#8226; Odpowiedzialność, dokładność
#8226; Motywacja do pracy

Pensja: 14 /h
Lokalizacja: Gent
Firma: ABC
Oferta pracy Technik utrzymania ruchu Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

ABC Work | Czytano 184 razy | 08-02-2021