Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Technik obróbki skrawaniem

Technik obróbki skrawaniemAgencja pracy Vivien (numer ewidencyjny: 12754) poszukuje kandydatów na stanowisko:
TECHNIK OBRÓBKI SKRAWANIEM z własnym autem.
Cel zatrudnienia: obrabianie elementów budowlanych poprzez frezowanie, skręcanie, wiercenie, szlifowanie za pomocą maszyn typu CNC.
Zadania:
- umiejętność rysowania technicznego oraz ocena innych dokumentów
-planowanie procesu produkcji i przebiegu obróbki
- planowanie zadań w zespole, wspólne planowanie, przygotowywanie i organizowanie;
-Programowanie maszyn CNC do skręcania, wiercenia lub szlifowania metalowych elementów budowlanych
-przygotowywanie maszyn do pracy, robienie testów maszyn przed rozpoczęciem pracy, obsługiwanie maszyn, nadzorowanie procesu produkcji
-kontrola jakości przy pomocy różnych narzędzi testowych
-jeżeli potrzeba oszlifowanie wyprodukowanych elementów
- dokumentacja efektów pracy
-czyszczenie maszyn i systemów
-przestrzeganie wytycznych dotyczących jakości, wdrażanie
Wymagania:
- umiejętność organizacji pracy
-zdolności manulane
-umiejętnośc pracy w zespole
-komunikatywność
-Wykształcenie: Ukończone wykształcenie w kierunku technik obróbki skrawaniem lub mechanik konstrukcji/przemysłu lub znajomość obsłygi systemów CNC
-prawo jazdy oraz własne auto
Zapewniamy:
-zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-Zarobki: 11-12EUR brutto/h + 15-20EUR diety za każdy dzień pracy
- zakwaterowanie w cenie 300EUR/miesięcznie
-Miejsce pracy: Karlstadt am Main
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Technik obróbki skrawaniem może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4918 razy | 23-10-2015