Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Technik narzędziowiec Belgia

Technik narzędziowiec BelgiaABC Work (licencja nr 12912) #8211; Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Technik narzędziowiec Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Technik narzędziowiec

Oferujemy:

#8226; zatrudnienie na belgijskich warunkach.

#8226; stawkę uzależnioną od doświadczenia: od 14, 63#8364; brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

#8226; dodatek wakacyjny #8211; 15, 38 % rocznych zarobków brutto.

#8226; premię roczną #8211; 8, 33 % rocznych zarobków brutto#8211; pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

#8226; gwarantowane 40 h pracy tygodniowo

#8226; możliwość nadgodzin

#8226; możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

#8226; zorganizowane dojazdy do pracy

#8226; ubezpieczenie zdrowotne

#8226; opiekę polskiego koordynatora

#8226; pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem

#8226; indywidualnie ustalony termin wyjazdu

#8226; premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

#8226; konserwacja i bieżąca naprawa pomp oraz drobnych narzędzi budowlanych

#8226; proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości

#8226; dokonywanie okresowych przeglądów narzędzi

#8226; praca przy różnych projektach budowlanych realizowanych przez pracodawcę

Wymagania:

#8226; bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego

#8226; doświadczenie w pracy jako mechanik maszyn budowlanych

#8226; wykształcenie techniczne #8211; mechanika maszyn

#8226; ścisłe przestrzeganie przepisów BHP

#8226; prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

#8226; certyfikat VCA będzie dodatkowym atutem

Pensja: Od 14,63; brutto/h
Lokalizacja:
Firma: ABC
Oferta pracy Technik narzędziowiec Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

ABC Work | Czytano 250 razy | 12-02-2021