Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Szwecja dojarz

Szwecja dojarzPoszukujemy pracownika do pracy przy bydle mlecznym w Szwecji z ukończonym kursem inseminacji, komunikatywnym angielskim oraz ważnym prawem jazdy. Istotne też jest doświadczenie w takiej pracy oraz brak nałogów.
Do obowiązków pracownika należeć będzie opieka nad zwierzętami, udój.
Zapewniamy zakwaterowanie i dobre zarobki.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania prosimy o kontakt:
pracawszwecji@vp.pl
+48 515 302 345
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: AMC
Kontakt
Oferta pracy Szwecja dojarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 856 razy | 22-06-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.