Praca w Szwajcarii - Dam pracę

Strona główna >> Szwajcaria >> Dam pracę


Praca w Szwajcarii 2024 - najnowsze oferty pracy

Praca w Szwajcarii


Szwajcaria jest pięknym krajem z rozwiniętą gospodarką, niskim bezrobociem i wysokimi zarobkami. Nic więc dziwnego, że Polacy bardzo chętnie podejmują pracę w Szwajcarii. Pomimo tego, że Szwajcaria nie jest członkiem Unii Europejskiej, Polacy mogą tu legalnie pracować.

Oferty pracy w Szwajcarii

Oferty pracy w Szwajcarii to głównie sezonowe branże:
  • rolnictwo

  • turystyka

  • hotelarstwo

  • gastronomia

  • opieka nad osobami starszymi


Najwyższa płaca minimalna na świecie? Zobacz ile zarobisz w SzwajcariiRozwinięta gospodarka i starzejące się społeczeństwo, sprawia że stale brakuje fachowców i specjalistów:
  • budowlańców

  • wykwalifikowanych monterów

  • mechaników

  • specjalistów IT

  • lekarzy i pielęgniarekSprawdź także zarobki w Szwajcarii - ile można zarobić w Szwajcarii?

Szwajcarski rynek pracy

Stopa bezrobocia w Szwajcarii jest bardzo niska, wynosi około 4%. Są regiony w kraju o bezrobociu nie przekraczającym 1 %. Szwajcarzy pracują średnio 42 h w tygodniu. Największe zapotrzebowanie na pracowników sezonowych w turystyce i gastronomii występuje zimową porą. Liczne ośrodki narciarskie generują zapotrzebowanie na sezonowych pracowników.

Praca w Szwajcarii bez znajomości języka

Jeśli planujesz podjęcie pracy w Szwajcarii, musisz znać język niemiecki lub francuski w zależności od regionu. Bez względu na to czy szukasz pracy sezonowej czy stałej, szwajcarscy pracodawcy wymagają znajomości języka niemieckiego, ewentualnie angielskiego. Bez znajomości języka bardzo trudno znaleźć pracę w Szwajcarii.

Szwajcaria pobyt na stałe


Wysokie zarobki w Szwajcarii, czterokrotnie wyższe niż w Polsce, zachęcają do emigracji. Wraz z wysokością zarobków rosną też koszty utrzymania, które w Szwajcarii są bardzo wysokie. Z tego względu Polacy najczęściej decydują się na okresową pracę.

Zatrudnienie w Szwajcarii z praca4u.net


Od kilkunastu lat udostępniamy portal z ofertami pracy dla zweryfikowanych agencji i szwajcarskich pracodawców. Koszty życia w Szwajcarii są wysokie, średnio o 70% wyższe od krajów w UE. Nie jedź w ciemno do pracy w Szwajcarii, nawiąż kontakt z zaufaną agencją pracy. Znajdź najlepszą dla siebie! Serwis praca4u.net łączy pracodawców i pracowników, umożliwiając nieodpłatne zamieszczanie ofert pracy i wzajemną komunikację. Oprócz ogłoszeń z ofertami pracy publikujemy porady ułatwiające pracę i życie za granicą np w Szwajcarii. Sprawdź nasze oferty pracy w Szwajcarii.

Przeczytaj także
>>> Dlaczego warto żyć i pracować w Szwajcarii? 12 ciekawostek na temat Szwajcarii <<<
Dodaj ogłoszenie do działu Dam pracę :

Musisz się zalogować / zarejestrować, aby dodać ogłoszenie
Zaloguj / zarejestruj sięPraca w Szwajcarii z podziałem na oferty pracy w największych miastach

Praca Bazylea, Praca Berno, Praca Biel, Praca Genewa, Praca Lozanna, Praca Lucerna, Praca Lugano, Praca Sankt Gallen, Praca Winterthur, Praca Zurych,

® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.