Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Szwaczki Tapicerki Meblowej - Wielka Brytania

Szwaczki Tapicerki Meblowej - Wielka BrytaniaSzwaczki (szycie na maszynach przemysłowych)

Opis stanowiska:
-Obowiązki będą obejmowały obsługę automatycznej maszyny przemysłowej -stębnówki (Juki, Brother, Pfaff itp).
-Praca przy produkcji liniowej (taśmowej). Szycie tapicerki, banerów, elementów ubrań.

Wymagania:
-Wymagane przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w szyciu za pomocą maszyny przemysłowej - automatycznej.
-Umiejętność dokładnego szycia w szybkim tempie.
-Komunikatywny język angielski mile widziany, ale nie jest wymagany.
-Pracowitość oraz odpowiedzialność.
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie - od 6.31 do 10 funtow na godzine
-Doskonałe możliwości rozwoju kariery
-Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii
-Miejsce pracy Londyn/Birmingham/Doncaster/Nottingham/ Manchester

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: britishfurniture@mail.com
W tytule maila prosimy wpisanie słowa - Szwaczka

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z kandydatami którzy posiadają doświadczenie w w/w zawodzie.
Pensja: od 6.31 do 10 GBP/h
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Szwaczki Tapicerki Meblowej - Wielka Brytania może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5817 razy | 29-10-2013