Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

Szwaczka Grudziądz

Szwaczka GrudziądzGi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Szwaczka

Miejsce pracy: Grudziądz

Numer referencyjny: SG/11/15
Wymagania
-Wykształcenie zawodowe, średnie.
-Umiejętność pracy w zespole.
-Otwartość na nowe zadania.
-Dokładność.
-Zaangażowanie.
Obowiązki
-Szycie elementów tekstylnych według zasad i procedur obowiązujących w firmie.
-Prasowanie wyrobów.
-Pakowanie gotowych produktów.
Mile widziane
-Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach: stebnówka, overlock, dwuigłówka.

Oferujemy
-Stabilną pracę w międzynarodowej firmie.
-Współpracę opartą o umowę o pracę.
-Rozwój zawodowy.
-Możliwość awansu.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:
quot;Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.quot;
Pensja:
Lokalizacja: Grudziądz
Firma: Gi Group Sp. z o. o.
Oferta pracy Szwaczka Grudziądz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4894 razy | 12-11-2015