Strona główna >> _Pozostałe >> Wynajmę / zamienię

Szukm mieszkania do wynajęcia

Szukm mieszkania do wynajęciaWitam jesteśmy parą i szukamy mieszkania do wynajęcia od 15 marca w lelystad , zeewolde lub Harderwijk . w Holandii.Do kwoty 600EUR. Kobieta poszukuje też pracy w tych miejscowościach , ponieważ partner pracyje już w Holandii.Pozdrawiamy i prosimy o poważne oferty.
Pensja:
Lokalizacja: Zeewolde
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukm mieszkania do wynajęcia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Wynajmę / zamienię

~Gosc | Czytano 2571 razy | 13-02-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.