Strona główna >> Aktualności

Szukasz najlepszego kredytu gotówkowego? Znajdziesz go na Matchbanker

Szukasz najlepszego kredytu gotówkowego? Znajdziesz go na Matchbanker Poszukiwanie pożyczki nie jest łatwe. Na co jednak zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji? Jak wybrać najlepszą ofertę? Pomoże w tym serwis Matchbanker.
Wydatków przekraczających możliwości przeciętnego domowego budżetu niestety w naszym życiu nie brakuje. Zbyt kosztowne jak na możliwości naszego portfela mogą okazać się między innymi specjalistyczne (w tym stomatologiczne) leczenie, wakacyjne wyjazdy, edukacja najmłodszych członków rodziny czy zakup nowego sprzętu RTV/AGD lub samochodu. W takich sytuacjach jedynym rozwiązaniem okazuje się zwykle pożyczenie pieniędzy.

Większość z nas z wnioskiem o finansowanie zwraca się do banku. By ten pozytywnie go rozpatrzył, należy jednak spełnić szereg wymagań, którym nie wszyscy klienci są w stanie podołać. Nie bez znaczenia są też rozbudowane procedury, które nie tylko utrudniają uzyskanie pieniędzy, ale też wydłużają czas wydania opinii. Obu tych wad nie posiadają pożyczki pozabankowe, których specyfika poza tym bardzo przypomina kredyt gotówkowy. Warto więc przyjrzeć się im bliżej i dowiedzieć się, jak wybrać najkorzystniejsza ofertę.


Pożyczka pozabankowa a kredyt z banku. Różnice


Ofertą firm z sektora pozabankowego szczególnie zainteresowane powinny być dwie grupy klientów. Pierwsza to osoby, które z różnych przyczyn muszą liczyć się z dużym prawdopodobieństwem negatywnego rozpatrzenia ich wniosku. Do wydania decyzji odmownej bank mogą skłonić takie czynniki jak:  • zbyt niskie wynagrodzenie;

  • nieregularne wpływy na konto;

  • brak zatrudnienia na umowę o pracę;

  • niekorzystna historia kredytowa;

  • brak historii kredytowej.Jak jednak sytuacja wygląda w przypadku pożyczek pozabankowych? Jak się okazuje - jest dużo korzystniejsza dla wielu klientów. Na trudności muszą wprawdzie przygotować osoby bez regularnych dochodów lub zadłużone, jednak przeszkodą nie będzie zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną, utrzymywanie się ze świadczeń socjalnych lub niskie zarobki. Brak historii kredytowej również nie wyklucza naszych szans na uzyskanie finansowania.


Druga grupa to zaś klienci, którym zależy na jak najszybszym uzyskaniu pieniędzy. Wiele firm z sektora pozabankowego załatwia wszystkie formalności zaledwie w 15 minut, a maksymalny czas oczekiwania na pieniądze nie przekracza zwykle 2 dni roboczych.


Pożyczamy poza bankiem. Na co zwrócić uwagę?


Na rynku dostępnych jest mnóstwo ofert różniących się między sobą wieloma parametrami. Na co zwrócić uwagę przy wyborze pożyczki, by mieć pewność, że wybieramy najlepszą dla nas opcję? Najważniejsze są następujące czynniki:  • koszty pożyczki – wyrażone przede wszystkim jako RRSO (roczna rzeczywista stopa oprocentowania), czyli stosunek wszystkich kosztów do pożyczanej kwoty;

  • maksymalna kwota kredytowania;

  • okres kredytowania;

  • typ pożyczki – wyróżniamy tak zwane chwilówki (szybkie pożyczki spłacane w jednej transzy) oraz pożyczki ratalne, umożliwiające uzyskanie większych kwot.


Jak wybrać najlepszą pożyczkę pozabankową?


Wśród kilkudziesięciu, a nawet kilkuset ofert trudno wybrać tę najlepszą. Przed podjęciem decyzji należałoby zapoznać się z zawartością stron wielu pożyczkodawców. Poszukiwań nie ułatwiają też cyberprzestępcy, którzy tworzą witryny do złudzenia przypominające te należące do firm pożyczkowych, ale służące jedynie wyłudzaniu danych. By uniknąć podobnych problemów, warto korzystać z porównywarek takich jak wspomniany na początku artykułu Matchbanker. W serwisie znajdziesz wiele aktualnych ofert, które, co ważne, przekierują cię do autentycznej strony danego pożyczkodawcy.

~Gosc | Czytano 786 razy | 10-06-2020 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ