Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Szukam pracy

Szukamy pracy

Szukamy pracyWitamy
Para 32 i 24 lata z dużym doświadczeniem w pracach szklarniowych przy kwiatach warzywach i owocach a także na liniach produkcyjnych w Holandii Niemczech Islandii i Anglii zmotywowana nie bojąca się nowych wyzwań łatwo nawiązująca kontakty nastawiona na jak największą ilość godzin pracy posiadająca własne auto numery sofi i nin i kennitale pan z bdb angielskim pani z podstawowym gotowa zamieszkać na mieszkaniu służbowym podejmie pracę od zaraz
Pensja: 5000
Lokalizacja: Ożarów
Firma:
Kontakt 4u
ojson@onet.eu 0048667281041
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


karol ciosek | Czytano 965 razy | 01-11-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ