Strona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

Szukamy....

Szukamy....Zorganizowana ekipa/firma z Polski (Konin) z własnym autem i narzędziami, 5 osób-w tym jedna z dobrą znaj. j.fran.;przyjmie konkretne zlecenia w branży rem./wykończeniowej.Montaż i wymiana:drzwi, okna, parkiety, podłogi, schody, sufity podwieszane (K.G.), gipsowanie/szpachlowanie/malowanie itp.Możliwość wystawienia faktury (niekoniecznie).
Pensja: do uzgodnienia
Lokalizacja: kraje francusko języczne
Firma: baszek2
Kontakt
Oferta pracy Szukamy.... może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

| Czytano 1673 razy | 22-05-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.