Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Szukamy doświadczonego stolarza/cieśli do wykonywania drewni

Szukamy doświadczonego stolarza/cieśli do wykonywania drewniDla naszego klienta do firmy produkującej prefabrykaty betonowe szukamy doświadczonego stolarza/cieśli do wykonywania drewnianych form do produkcji schodów, ścian, balkonów, etc. na podstawie rysunku technicznego.
Jesteś zainteresowany prześlij swoje CV na work@abmiddennederland.nl z dopiskiem "formy drewniane".
Pensja:
Lokalizacja: Houten
Firma: ABMN
Kontakt
Oferta pracy Szukamy doświadczonego stolarza/cieśli do wykonywania drewni może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

ABMN | Czytano 548 razy | 19-08-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.