Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

Szukam pracy za granica

Szukam pracy za granicaWitam

Jestem młodym, punktualnym, dyspozycyjnym 22- letnim chłopakiem, szukam pracy za granicą. Szybko się uczę, oraz moje chęci do pracy są na najwyższym poziomie. Pracowałem jako zbrojarz przy budowie konstrukcji mostów, oraz obwodnic, w Hiszpanii przy zbiorze oraz przerywkach brzoskwiń i nektarynek, w Holandii jako pracownik produkcji przy kurczakach, na magazynach w Holandii, ( rozładunek tirów betejami , siłowaniu , oraz inne prace porządkowe), W Holandii na produkcji miesa, w firmie kurierskiej w Niemczech( Ręczny załadunek oraz rozładunek paczek kurierskich), w mcdonaldzie w Niemczech jako pomoc kuchenna, W Niemczech na gospodarstwie przy hodowli kóz, w Norwegii na budowie(rozbiórka, budowa kontrukcji domu, robiliśmy dach itp) .Moje chęci do pracy są na najwyższym poziomie, jestem uczciwym, młodym chłopakiem przyzwyczajonym do pracy fizycznej, pracę mogę podjąć od zaraz.Podejmę się pracy na produkcji, magazynie, pomoc kuchenna, lubię podejmować się nowych wyzwań.W razie kontaktu: e-mail:
Pensja:
Lokalizacja: Pisz
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy za granica może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 3628 razy | 16-03-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.