Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

Szukam pracy za granica ! 23 lata, wojtek

Szukam pracy za granica ! 23 lata, wojtekWitam szukam pracy za granicą mogę robić wszystko, pracowałem jako sprzedawca-kierowca, oraz pomocnik na budowie, wykańczanie wnętrz (pomocnik), gładzie płytki drzwi wewnętrzne panele listwy itd. Język angielski- podstawowy(słaby). Uczciwy, Sumienny, szczery, lojalny, dyspozycyjny oraz pracowity. Bardzo proszę o jakąkolwiek uczciwą oferte pracy.
PS. Nie wysyłam żadnych pieniędzy na konto przed podpisaniem umowy !!! także naciągaczy pozdrawiam.
Pensja:
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy za granica ! 23 lata, wojtek może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1173 razy | 22-08-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.