Strona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

Szukam pracy, wiek 28

Szukam pracy, wiek 28Witam,
Szukam pracy, mam 28 lat. Poprzednia praca jaką wykonywałem to wyburzenia w okolicach Zurychu. Podejmę każdą pracą, chętnie do przyuczenia. Wcześnie pracowałem 4 lata w Niemczech - 1 rok przy produkcji silników wiatrowych i 3 lata w firmie zajmującej się zarządzaniem krajobrazem. Nie jest mi obca ciężka praca, znam język niemiecki, angielski dobrze i podstawy szwajcarskiego. Mam auto. Posiadam kolegę z którym pracowałem poprzednio w Szwajcarii i który również szuka pracy.
Pensja:
Lokalizacja: Gdynia
Firma:
Kontakt 4u
adam.lebork89@gmail.com
+48 792-082-593

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


B | Czytano 611 razy | 04-01-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ