Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam pracy w Szwajcarji

Szukam pracy w SzwajcarjiWitam. Mam 31 l. szukam pracy w Szwajcarji. Mam doswiadczenie w wielu zawodach z wielu zakladów pracy.
Praca w produkcji, magazyny, firmy budowlane, szklarnie, przetwórstwo itp. Posiadam prawo jazdy kat B, uprawnienia na wózki widlowe, certyfikat VCA (SCC), zagraniczne konto bankowe. Posiadam wlasny transport.
Znajomosc jezyków obcych: angielski, niemiecki, holenderski.
Pracowity, sumienny. Bez nalogów, alkoholowego i in.
Moze byc kazda praca.
Moze byc w miedzynarodowym zespole.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Szwajcarji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 783 razy | 03-10-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.