Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam pracy w Szwajcarii, lat 28

Szukam pracy w Szwajcarii, lat 28Witam,

Szukam pracy w Szwajcarii, pracowałem już w okolicach Zurychu, wcześniej 5 lat w Niemczech. Nie boję się ciężkiej pracy, chętnie może być do przyuczenia. Moje prace są niepoświadczone świadectwami pracy do wglądu. Znam niemiecki, angielski, mam prawo jazdy kat. B i auto; kursy spawalnicze 111, 131, 135; kurs na wózki widłowe, bardzo dobra obsługa komputera - również naprawa.
Pensja:
Lokalizacja: Gdynia
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Szwajcarii, lat 28 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 849 razy | 18-02-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.