Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam pracy w Szwajcarii

Szukam pracy w SzwajcariiJestem zdolny, uczciwy, i pracowity.Wykonuje różne prace samodzielnie i w grupie, obecnie pracuję jako malarz w Stuttgarcie w polskiej laikfirmnie, problem, pieniądze do wykonanej pracy. Z mojej pracy wszyscy są zadowoleni tylko nie ja.Nie nadużywam alkoholu, na czas przychodzę do pracy, mogę pracować nadgodziny i w każdym kraju, aby za godne pieniądze .Myślę o Szwajcarii, bo tam wymagają i płacą za pracę.
Pensja:
Lokalizacja: Igal
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Szwajcarii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 630 razy | 31-12-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.