Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam pracy w Szwajcarii

Szukam pracy w Szwajcarii Witam nazywam się Jakub mam 29 lat poszukuje pracy na terenie Szwajcarii najlepiej przy rozbiórkach ( azbest, kucie posadzek, kafli ogólnie cały demontaż) choć rozważę każdą propozycję od produkcji po pomoc kuchenną itp.
Obecnie przebywam w Polsce nie mam żadnych zobowiązań, zależy mi na stałym etacie lub pracy na dłuższy okres
Jestem osoba uczciwą, sumienną, szybko uczącą się. Posiadam łatwość w nawiązywaniu kontaktów i radzeniu sobie ze stresem.

NIE MAM ŻADNYCH NAŁOGÓW!
JĘZYK ANGIELSKI KOMUNIKATYWNY
NIESTETY BRAK PTAWA JAZDY

Bardzo dziękuje za każdą pomoc Jakub

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Szwajcarii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 1485 razy | 26-01-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.