Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam pracy w Szwajcarii

Szukam pracy w SzwajcariiMezczyzna 31 lat (obecnie przebywajacy zagranica) pilnie szuka pracy w Szwajcarii w róznych zawodach.
Posiadam doswiadczenie w wielu zawodach z wielu zakladów pracy.
Praca w produkcji, magazyny, firmy budowlane, szklarnie, przetwórstwo itp. Posiadam prawo jazdy kat B, uprawnienia na wózki widlowe, zagraniczne konto bankowe.
Znajomosc jezyków obcych: angielski, holenderski, niemiecki.
Pracowity, sumienny, niepijacy i niepalacy.
Moze byc kazda praca, rowniez z duza iloscia nadgodzin. Mile widziana praca w miedzynarodowym zespole.

Tel 0031 645 429 279

email: pvkrainaozwp.pl
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Szwajcarii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1419 razy | 13-07-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.