Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Szukam pracy w Sheffield

Szukam pracy w SheffieldSzukam pracy w sheffield lub okolicach. Jestem osoba odpowiedzialną , dyspozycyją i chętna do pracy. Szukam uczciwego pracodawcy. Posiadam konto w Anglii a takze National Insurance Number. Język Angielski w stopniu komunikatywnym. Dobrze gdyby było zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju. Mam lat ...ale nie wyglądam i nie czuje ich . Jestem silna i zdrowa. Uśmiechnięta i kontaktowa.
Pensja: 6,08 - 7,00
Lokalizacja: Sheffield
Firma: Factory
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Sheffield może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 961 razy | 30-06-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ