Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Szukam pracy w newcastle upon tyne

Szukam pracy w newcastle upon tyneWitam . Mieszkam w newcastle i szukam pracy przy remontach mieszkań, domów. Jestem osobą ambitna i lubie wyzwania, nie boje się także ciężkiej pracy wiec jak potrzebujesz takiej osoby to dzwoń lub pisz tel . 07473902930.
Pensja:
Lokalizacja: Newcastle upon tyne
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w newcastle upon tyne może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 445 razy | 01-10-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ