Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

Szukam pracy w Hiszpanii

Szukam pracy w HiszpaniiWitam!poszukuję jakiejkolwiek pracy w Hiszpanii.Jestem kucharzem z wykształcenia z ukierunkowaniem na kuchnię orientalną.Pracowałem w zawodzie ok 10 lat więc jak najbardziej mam doświadczenie ale pracowałem także przy zakładaniu wentylacji, znam sie także na elektronice.Będę wdzięczny za wszystkie oferty.
Pensja: Jakakolwiek
Lokalizacja: Grudziądz
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Hiszpanii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1265 razy | 26-04-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.