Strona główna >> Grecja >> Szukam pracy

Szukam pracy w Grecji

Szukam pracy w GrecjiWitam. Mam 48 lat. Obecnie przebywam na terenie Grecji. Szukam pracy jako sprzątaczka, na zmywaku, lub opieka nad osobami starszymi i chorymi( mam doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi poparte referencjami).
Pracowałam również w greckiej kafeterii.
Pensja: do negocjacji
Lokalizacja: Ateny
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Grecji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1307 razy | 10-01-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.