Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Szukam pracy w Goteborgu

Szukam pracy w Goteborgu Witam.
Zaopiekuje się osobą starszą w Goteborgu. Jestem sanitariuszem medycznym. Niestety, zaczynam dopiero naukę języka szwedzkiego. Doświadczenie w opiece nad osobami ciężko chorym, po chorobach neneurologicznych.Proszę o kontakt. Mój numer telefonu 0720107396.
Pozdrawiam.
Dorota.
Pensja: do uzgodnienia
Lokalizacja: Goteborg
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Goteborgu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 744 razy | 20-02-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.