Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam pracy w genewie lub okolicy

Szukam pracy w genewie lub okolicyWitam poszukuję pracy w okolicy GENEWY . Znam podstawy j. francuskiego i angielskiego. Interesuje mnie każda praca .
Jestem osobą odpowiedzialną , pracowita wiek 37 lat . Posiadam prawo jazdy i własny samochód . Pracuje tam mój mąż i mamy wspólne zakwaterowanie w okolicy Genewy.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w genewie lub okolicy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1250 razy | 14-11-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.