Strona główna >> Czechy >> Szukam pracy

Szukam pracy w Czechach w fabrykach

Szukam pracy w Czechach w fabrykachSzukam pracy w Czechach na produkcji w fabrykach Pilzno Praga Brno itp.mam dosiwiadczenie z pracy w Polsce w przemysile samochodowym TOYOTA.oraz z innych tego typu prac wiek 41lat.prawo jazdy kat.B oraz znam w stopniu komunikatywnym j.niemiecki potrafie pracowac w grupje.jestem dyspozycyjny od zaraz ofert kierowac na telefon lub emaila jestem z Bileslawca.
Pensja: 80-95koron/h+zakwaterowanie
Lokalizacja: Boleslawiec
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Czechach w fabrykach może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 4152 razy | 19-10-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.