Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Szukam pracy w Crewe jako niania opieka osob starszych

Szukam pracy w Crewe jako niania opieka osob starszych Witam mam na imie Ania mam 26lat i szukam pracy w Crewe jako opieka do dzieci, osob starszych lub pomoc domowa.Jestem osoba mila kontaktowa szczera uczciwa odpowiedzialna i dyspozycyjna prace podejme od zaraz.
Pensja:
Lokalizacja: Crewe
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w Crewe jako niania opieka osob starszych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1081 razy | 25-03-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.