Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Szukam Pracy w Budowlance lub innej

Szukam Pracy w Budowlance lub innejWitam mam lat 42 bez nałogu, szukam pracy od połowy marca w budowlance( wykończenia wnętrz, gipsy , malowania , hydraulika i.t.p), kilkunasto letnie doświadczenie. około roku pracowałem też w Irlandii na myjni i warsztacie samochodowym., Szukam pracy w Kettering, lub okolicach.
Podejmę każdą pracę.
Pensja:
Lokalizacja: Kettering
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam Pracy w Budowlance lub innej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 703 razy | 13-02-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.