Strona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

Szukam pracy Stany surowe, ocieplenia, renowację

Szukam pracy Stany surowe, ocieplenia, renowacjęWitam szukam pracy przy stanach surowych, Dociepleniach i renowacjach. Mam 29 lat od 12 lat pracuje w budownictwie, czytam plany budowlane, brak prawa jazdy, język niem; ang. W podstawach. Uzdolnienia artystyczne, zajmuje się też renowacją mebli, malarstwem artystycznym, rzeźbieniem. Proszę o wiadomości na mail jeżeli ktoś z państwa jest zainteresowany. Pozdrawiam. Mateusz.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
piasek8@gmail.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 730 razy | 15-09-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ