Strona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

Szukam pracy, sprzątanie, pokojowa, pensjonat, hotel

Szukam pracy, sprzątanie, pokojowa, pensjonat, hotel Kobieta 41 lat, bez nałogów, dobrze zorganizowana, potrafiąca pracować samodzielnie i w zespole poszukuje pracy na terenie Niemiec.Bez znajomości języka.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy, sprzątanie, pokojowa, pensjonat, hotel może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

| Czytano 758 razy | 22-10-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.