Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Szukam pracy opiekunka do dziecka oraz sprzatanie

Szukam pracy opiekunka do dziecka oraz sprzatanieWITAM! Jestem młodą dziewczyną, ktora potrzebuje pracy od zaraz, moge zajmowac się dziecmi w kazdym wieku, oraz sprzatac mieszkania . Mam znajomość języka Angielskiego .
Pensja: DO UZGODNIENIA
Lokalizacja: LUTON
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy opiekunka do dziecka oraz sprzatanie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1037 razy | 06-04-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.