Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Szukam pracy

Szukam Pracy od zaraz !

Szukam Pracy od zaraz !Poszukuje pilnie pracy w handlu z odzieżą na terenie pobierowa , rewala , niechorza lub pustkowia może być z zakwaterowaniem ale nie koniecznie . Mam na imię Alicja mam 24 lata . Obecnie jestem absolwentką ogólnokształcącego liceum w gryficach (zaoczne ) . Jestem sumienna , pracowita , punktualna , dyspozycyjna . Proszę o kontakt tylko telefoniczny .
Pensja: 1200 - 2200
Lokalizacja: Czaplin Mały
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam Pracy od zaraz ! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 586 razy | 28-04-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ