Strona główna >> Wielkopolskie >> Szukam pracy

Szukam Pracy Niemcy/Holandia Od połowy czerwca

Szukam Pracy Niemcy/Holandia Od połowy czerwcaWitam, Ja (lat 19) i mój kolega (lat 21) szukamy pracy sezonowej z zakwaterowaniem, może to być praca fizyczna.... Na całe wakacje możliwość wyjazdu po 10 czerwca. propozycje proszę składać na e-mail.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam Pracy Niemcy/Holandia Od połowy czerwca może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 599 razy | 15-05-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ